facebook

Naprawy i przeróbki odzieży

W wyniku częstego noszenia ulubionej kurtki może dojść do jej zniszczenia albo rozdarcia materiału, z którego została zrobiona. W takiej sytuacji zgłoś się do nas. Wykonujemy naprawy i przeróbki odzieży wykonanej z różnych materiałów, w tym ze skóry. Sprawiamy, że płaszcze, kurtki i kożuchy naszych klientów wyglądają jak nowe. Robimy również przeróbki krawieckie, które nadają nowy, oryginalny charakter noszonym ubraniom.

Zatrudniamy krawców oraz kuśnierzy, którzy mają doświadczenie w reperowaniu tkanin oraz naprawach i przeróbkach odzieży. Nasi fachowcy dopasują ubranie do Twojej sylwetki, zszyją i naprawią rozdartą, zniszczoną odzież i naszyją dodatki. Skorzystaj z naszej oferty i zaoferuj drugą młodość swoim starym ubraniom!
Produkty, które reperujemy i w których wprowadźmy poprawki:

• torby i worki skórzane,
• kurtki ze skóry,
• akcesoria skórzane,
• futra, płaszcze i kożuchy.

Naprawa uszkodzonych ubrań

Obecnie coraz więcej firm tworzy odzież oraz obuwie z tanich materiałów oraz tkanin, które nie są wytrzymałe i szybko się prują. Dodatkowo ze względu na to, że na rynku jest coraz mniej firm zajmujących się naprawą odzieży, dla wielu osób urwany guzik lub zepsuty suwak stają się pretekstem do pozbycia się wadliwej części garderoby i kupienia nowej. Przez to do śmieci wyrzucane są dobre ubrania, które jedynie wymagają poprawek.

Nasza firma wychodzi naprzeciw osobom, które nie chcą wyrzucać do śmieci solidnych kurtek czy płaszczy. Jesteśmy w stanie naprawić niemal każdy rodzaj uszkodzenia: reperujemy rozdarte tkaniny, łatamy oraz cerujemy dziury, doszywamy guziki i wymieniamy zamki. Dodatkowo skracamy ubrania i przerabiamy je tak, by były idealnie dopasowane do Twojej sylwetki.

Naprawiając starą odzież, nie marnujesz pieniędzy na zakup nowej. Możesz dalej cieszyć się z noszenia swojej ulubionej części garderoby przez długie miesiące, a nawet lata.