facebook
EC1 Mniejsze-199

O NAS - Custom Leather Crafting

O NAS

Dlaczego CLC? Jesteśmy pracownią rzemieślniczą działającą w branży od 1992, jednak teraz postanowiliśmy spojrzeć na wszystko nieco inaczej, połączyć doświadczenie z nowatorskim podejściem, tradycję i klasykę z nowoczesną oryginalnością, bo czego chcieć więcej? Naturalna skóra jest surowcem szlachetnym, wymagającym indywidualnego podejścia. Właśnie to Ci oferujemy. Twój pomysł + nasze wykonanie = Twój unikat. Skóra z Włoch
Wszystkie nasze skóry pochodzą z renomowanych włoskich garbarni, które zajmują się tworzeniem wyrobów skórzanych od wielu lat. Skóra pochodząca z Włoch to gwarancja wysokiej jakości i odporności na uszkodzenia.

Przyjemna podszewka z tkaniny
Do wykończenia wewnętrznej części stroju używamy ciepłej, przyjemnej w dotyku i wytrzymałej podszewki tkaninowej, która sprawi, że Twoja kurtka przestanie być jedynie jedną z wielu podobnych części garderoby. Będziesz chciał ją nosić cały czas!

Najlepsze na rynku zamki błyskawiczne
Używamy niezawodnych metalowych zamków błyskawicznych renomowanych firm. Istnieje możliwość wyboru grubości zamka.

Niemal nieograniczone możliwości personalizacji
Oferujemy szeroki wybór różnych gatunków skór, a także tkaniny o najróżniejszych wzorach i fakturach. W naszym asortymencie znajdziesz również duży wybór dodatków oraz gustownych ozdób, które dopełnią stylizację. Doszywamy elementy takie jak dodatkowe kieszenie, pagony czy patki. Dajemy również możliwość wybrania rodzaju i koloru szwów.

20190728_171712

Nie potrafisz jeszcze zwizualizować sobie wymarzonej skóry? Nic nie szkodzi! Skorzystaj z naszych propozycji i nie bój się, że trafisz na masową produkcję pozbawioną duszy. Nie ma takiej opcji. Dlaczego? Za każdym razem dobieramy materiały i dodatki najwyższej jakości, precyzyjnie dopasowując je do indywidualnego zamówienia, dlatego każdy efekt końcowy to całość jaką sobie wymarzyłeś, a przecież każde marzenie jest inne. 

Logo

OFERUJEMY TAKŻE:

Naprawy
Przeróbki 
- Szycie na miarę
Zamówienia specjalne
Przeszycia kolekcji

 

Kontakt

503-011-353
601-322-767
ul. Łucznicza 21
94-234 Łódź
kontakt@clcrafting.com

 

PK_logo (1) (Copy)
Facebook round small Copy
38-instagram-3-512 copy

Wszystkie zdjęcia: Bartosz Filipek, Instagram