facebook

Pielęgnacja i czyszczenie produktów skórzanych

Chcesz cieszyć się swoim zakupem jak najdłużej? Odzież skórzana może służyć nam długie lata pod warunkiem, że będziemy o nią odpowiednio dbać. 

Oto kilka wskazówek:

Line

Warto co jakiś czas przeprowadzić pielęgnację skóry z użyciem powszechnie dostępnych na rynku środków do czyszczenia i impregnacji (radzimy najpierw sprawdzić efekt na niewidocznym elemencie).

Line

Odzież skórzana może nie być odporna na poplamienia i przemoknięcia, w razie zmoczenia suszyć z dala od źródeł ciepła, w pozycji wiszącej.

Line

Brudną i poplamioną skórę powinna czyścić jedynie wykwalifikowana osoba lub firma zajmująca się tego typu usługami. Nie używać odplamiaczy i substancji rozpuszczalnikowych.

Line

Skóra w trakcie długiej eksploatacji może nie zachować na całej powierzchni jednolitego koloru oraz struktury. 

Line

Skóra naturalna ze względu na swój charakter nie jest materiałem jednolitym na całej swojej powierzchni. Mogące wystąpić ślady wyblaknięcia, różnorodna struktura, otarcia, nie są wadą, lecz oznaką szlachetności i indywidualności wyrobu. Zarówno garbarnie, jak i producenci odzieży nie są w stanie zagwarantować całkowitej trwałości oraz odporności na deszcz czy promienie słoneczne, szczególnie przy nieodpowiedniej pielęgnacji produktu.

Kontakt

503-011-353
601-322-767
ul. Łucznicza 21
94-234 Łódź
kontakt@clcrafting.com

 

PK_logo (1) (Copy)
Facebook round small Copy
38-instagram-3-512 copy

Wszystkie zdjęcia: Bartosz Filipek, Instagram